Quinta A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Quinta A

Fórum jednej triedy :)
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Malina Hedvigová - klame?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Milan
chalujem ťa
chalujem ťa



Počet príspevkov : 355
Age : 32
Registration date : 11.09.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 8:32 am

Klame?
Návrat hore Goto down
http://smnd.sk/milan
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 8:35 pm

Ty kokso....za tuto temu ta chalujem...a uplne vazne....co si myslis ty?
Návrat hore Goto down
Milan
chalujem ťa
chalujem ťa



Počet príspevkov : 355
Age : 32
Registration date : 11.09.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 8:49 pm

Veď práve... Doteraz som si totálne myslel, že klame. Keď sa však teraz objavil ten svedok a dokonca aj útočník... Som na pochybách...
Návrat hore Goto down
http://smnd.sk/milan
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 9:33 pm

Ano,so mnou je to nejak podobne... ukazalo sa az privela dokazov proti nej a teraz sa to zase prilis rychlo zvrhava naopak... zaujimalo by ma,ci to vobec niekedy uzavru s tym,ze si budu uplne isti...
Návrat hore Goto down
Milan
chalujem ťa
chalujem ťa



Počet príspevkov : 355
Age : 32
Registration date : 11.09.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 9:40 pm

Veru. Najhoršie je to, že obe strany (Slovensko a Maďarsko) strieľali dosť závažnými obvineniami. V prípade že sa ukáže, že Slovensko sa mýlilo (teda že Malina hovorila pravdu), môže vzniknúť slušný medzinárodný konflikt s podtónom súčasnej vlády ovplivnenej Slotovými zvrátenými názormi proti Maďarom. Toto pre Slovensko a vzťahy nebude vôbec priaznivá skutočnosť.
Návrat hore Goto down
http://smnd.sk/milan
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 23, 2007 10:03 pm

Ano,ale ak sa ukaze,ze Malinova naozaj klamala,bude z toho tiez problem....
Návrat hore Goto down
Milan
chalujem ťa
chalujem ťa



Počet príspevkov : 355
Age : 32
Registration date : 11.09.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeSt október 24, 2007 8:49 am

V tomto prípade by som to tak čierne nevidel. V prípade, že sa ukáźe, že skutočne klamala, vyhrá v podstate opozícia spolu s Maďarskou stranou. Slota bude mať nervy, Fico bude nervovať s ním a Mečiarovi to bude päť (ako vždy Very Happy ). Maďarsko si povie:"Áha! Vyhrali sme! Na Slovensku nás súčasná vláda nenávidí, preto na nich kašleme." Slovensko už radšej bude ticho, pretože škandály, ktoré spôsobili jeho predstavitelia pred istým časom, nechce znovu vyťahovať.

Pre obe strany je najdôležitejší kľud. Čo si kto bude šomrať popod nos, nás nemusí zaujímať. Smile

Búrka utíchla, ostal osobný spor - Malina vs. údajní útočníci.
Klame - všetci si o nej pomyslia, že je .... a babičky na ňu bude nadávať.
Neklame - všetci ju poľutujú a babičky budú mať výčitky svedomia.

Ktovie, ako to skončí. Smile

By the way - tá blúzka s nápisom Maďari za Dunai sa asi začne predávať rovnako, ako tričko s nápisom nbusr123. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://smnd.sk/milan
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeSt október 24, 2007 4:18 pm

Ktovie,CI to vobec niekedy skonci.....
Návrat hore Goto down
Peťa
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Peťa


Počet príspevkov : 907
Age : 30
? ! = : Modrý čudný puntík s tromi tykadlami :P
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeŠt október 25, 2007 10:20 pm

no neviem... zo začiatku som si myslela, že neklame, potom že klame... a teraz to už moc nesledujem Anjelik
Návrat hore Goto down
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeSo október 27, 2007 9:56 pm

ani ja to nesledujem pravidelne,ale dost ma to zaujima...
Návrat hore Goto down
Slávka
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Slávka


Počet príspevkov : 654
Age : 31
? ! = : čo ja viem čo som zač...
Registration date : 18.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeNe október 28, 2007 1:41 pm

mna to tiez zaujima. ked sa v mediach objavili spravy ze klame, tak som myslela ze asi klame - sak kto by neveril nasim odvaznym muzom z policajneho zboru santa ale .tyzden, jediny casopis ktory pravidelne citam, ma prekvapil clankami, ktore hovoria ze ta zenska urcite neklame. boli tam rozhovory s nou aj s jej advokatom a redaktori .tyzdna, ktorych uznavam, si mysla ze Hedviga naozaj neklame
Návrat hore Goto down
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeNe október 28, 2007 2:04 pm

no to je pekne...ale co si myslis ty?
Návrat hore Goto down
Slávka
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Slávka


Počet príspevkov : 654
Age : 31
? ! = : čo ja viem čo som zač...
Registration date : 18.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimePo október 29, 2007 9:13 pm

ja nemam pravo posudzovat a odsudzovat... ale z rozhovoru s nou, ktory som citala, som asi na jej strane...
Návrat hore Goto down
Milan
chalujem ťa
chalujem ťa



Počet príspevkov : 355
Age : 32
Registration date : 11.09.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimePo október 29, 2007 9:16 pm

Keby sa však takým záhadným spôsobom nevyhýbala novinárom, pôsobila by dôveryhodnejšie. Takto vyzerala akoby jej došli argumenty.
Návrat hore Goto down
http://smnd.sk/milan
Moni
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Moni


Počet príspevkov : 1970
Age : 31
? ! = : Ja som lesné čudo s veľkými očami a sexi úškrnom ako má Angelina Jolie...
Registration date : 15.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeUt október 30, 2007 12:36 am

Pripadne je mozne,ze jej je proste tazke o tom stale dookola hovorit,mozno jej na presvedcivosti ubera aj to,ze si uvedomuje,ze kazde jej slovo bude dokladne preskumane...
Návrat hore Goto down
Slávka
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Slávka


Počet príspevkov : 654
Age : 31
? ! = : čo ja viem čo som zač...
Registration date : 18.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeSo november 03, 2007 5:37 pm

suhlaism moni... urcite to nie je prijemna situacia pre nu
Návrat hore Goto down
Mato
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
úplne úplne úplne najviac ťa chalujem, si super, ty kokos!
Mato


Počet príspevkov : 481
Age : 30
? ! = : Zeleny elf, Prieskumnik
Registration date : 18.05.2007

Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitimeSo november 10, 2007 6:13 pm

ja si myslim ze na oboch stranach bude pravdy nieco, nemyslim si ze to co hovori je cela pravda ale myslim si ze nieco pravdive na tom bude i ked v poslednej dobe to tiez nejak moc nesledujem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Malina Hedvigová - klame? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Malina Hedvigová - klame?   Malina Hedvigová - klame? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Malina Hedvigová - klame?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Quinta A :: Archív :: Archív-
Prejdi na: